به سایت گوشیکا خوش آمدید

این سایت در راستای دست یابی هرچه سریعتر شما به گوشی های موبایل کارکرده و دست دوم در سراسر ایران طراحی و راه اندازی شده است . با توجه به میزان استقبال کاربران عزیز، ما تلاش خواهیم کرد که بهترین و کاربردی ترین ویژگی های جدید را به سایت اضافه کنیم . با خدمات و ویژگی های جدید این امکان را به برای شما فراهم خواهیم کرد به نحوه احسن خرید کنید و از آنچه خریده اید نهایت رضایت را داشته باشید.

گوشیکا چه خدماتی ارائه می دهد؟

سایت گوشیکا در حال حاضر چند ابزار مهم را برای ارائه خدمات به شما طراحی کرده است تا بتوانید آگهی ها و خرید های خود را مدیریت کنید. 

عضویت در سایت

پنل کاربری مدیریت

امکان ثبت آگهی رایگان

ویژه کردن آگهی

 نردبان کردن آگهی (سنجاق)

نمایش اطلاعات تماس فروشندگان

عضویت در سایت یا اپلیکیشن با شماره تماس:

در حال حاضر تنها روش ثبت نام و ورود به سایت یا اپلیکیشن از طریق شماره تماس می باشد به ترتیب زیر امکان پذیر است؛

1- در بالای سایت دکمه ورود/ثبت نام و در منوی اپلیکیشن گزینه ی ورود به برنامه وجود دارد، روی آن کلیک کنید و شماره تماس خود را وارد نمایید.

2- کد تایید از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد، آن را وارد کنید و روی گزینه ی ورود کلیک کنید.

آگهی های من : نمایش اگهی، ویرایش آگهی، ارتقا آگهی، حذف آگهی:

در پنل کاربری خود می توانید آگهی های خود را به راحتی مدیریت کنید یعنی میتوانید آن ها را ویرایش یا حذف کنید . همچنین این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید آن ها را ویژه کنید. 

آگهی های ویژه در فهرست ویژه ها قرار میگیرد و نسبت به سایر آگهی ها، کاربران دسترسی و دید بهتری دارند همچنین شما می توانید علاوه بر ویژه کردن آگهی آن را نردبان (سنجاق) کنید . با نردبان کردن آگهی، در تمام دسته بندی ها، صفحه اصلی و نتایج جستجو در بالای همه آگهی ها قرار میگیرد.

امکان ثبت آگهی رایگان:

بعد از عضویت در سایت یا اپلیکیشن می توانید به راحتی آگهی فروش گوشی موبایل کارکرده خود را ثبت کنید. برای این کار در سایت باید روی دکمه ثبت آگهی رایگان و در اپلیکیشن روی دکمه کلیک کنید.

سپس دسته بندی گوشی خود را انتخاب کنید ؛ برای مثال: سامسونگ همچنین مشخصات کامل گوشی موبایل خود را وارد کنید و تعدادی تصاویر از گوشی موبایل خود بگیرید و در فرم ثبت آگهی آپلود کنید (تصاویر واضح باشند).

بعد از تکمیل فرم، روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و چند ثانیه منتظر باشید تا آگهی شما برای کارشناسان ما ارسال شود. بعد از ارسال موفق آگهی، کارشناسان ما آن را بررسی کرده و در صورت صلاح دید تایید می کنند و آگهی شما در سایت و اپلیکیشن گوشیکا نمایش داده می شود.

ویژه کردن آگهی:

در پنل کاربری خود در قسمت آگهی های من می توانید آگهی مورد نظر خود را ویژه کنید. برای این کار کافیست روی دکمه ارتقا آگهی کلیک کنید و هزینه ی ویژه کردن را پرداخت کنید.

بعد از پرداخت هزینه، به طور اتوماتیک آگهی شما در لیست ویژه ها قرار می گیرد. علاوه بر لیست ویژه ها، آگهی شما در صفحه اصلی سایت و اپلیکیشن در ابتدا قرار می گیرد و این به فروش سریعتر گوشی موبایل شما کمک بزرگی می کند.

نردبان کردن آگهی:

در پنل کاربری خود در قسمت آگهی های من می توانید آگهی مورد نظر خود را نردبان (سنجاق) کنید. برای این کار کافیست روی دکمه ارتقا آگهی کلیک کنید و هزینه ی نردبان کردن را پرداخت کنید.

بعد از پرداخت هزینه، به طور اتوماتیک آگهی شما در ابتدای صفحه اصلی، نتایج جستجو و دسته بندی ها قرار می گیرد. با این کار می توانید در مدت بسیار کوتاهی گوشی موبایل خود را بفروشید.

اطلاعات تماس فروشنده:

در صفحه نمایش هر آگهی، دکمه نمایش اطلاعات تماس وجود دارد، وقتی روی آن کلیک کنید اطلاعات تماس فروشنده در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید با فروشندگان عزیز تماس بگیرید و با هم به توافق برسید.

خرید و فروش امن

سایت گوشیکا امکان انجام معامله خرید و فروش گوشی‌های کارکرده شما را در بستری امن فراهم کرده است. کافی است روی خرید و فروش امن کلیک کنید تا وارد صفحه مربوطه شوید.