گوشیکا - خرید و فروش گوشی کارکرده و دست دوم
گوشیکا - خرید و فروش گوشی کارکرده و دست دوم

بهترین روش انجام خرید و فروش امن گوشی کارکرده در ایران، توسط ما انجام می‌شود

سوالات زیادی وجود دارد که چگونه گوشی دست دوم بخریم یا بفروشیم یا چگونه گوشی دست دوم به صورت اینترنتی بفروشیم و کلاه سرمان نرود همه ی این سوالات را بررسی کرده ایم وپس از کلی برنامه ریزی به این نتیجه رسیدیم که تمام مواردی که یک معامله ی اصولی و استاندارد برای خرید و فروش گوشی دست دوم و کارکرده نیاز دارد را در قالب یک مرحله ی هوشمند طراحی کنیم. 

لطفا توجه کنید: ما این معامله را تنها برای گوشی هایی انجام میدهیم که در سایت گوشیکا ثبت شده است.

خریدار و فروشنده عزیز باید به طور کامل مراحل زیر را مطالعه فرمایید تا به روند انجام معامله آشنایی کامل داشته باشید.

 لطفا ابتدا با فروشنده تماس بگیرید و به ایشان اطلاع دهید که میخواهید از طریق روش خرید امن گوشی ایشان را خریداری کنید و آدرس این صفحه را با ایشان به اشتراک بگذارید تا آن را مطالعه کند و برای انجام فرآیند معامله آمادگی کامل داشته باشد.

 خریدار عزیز پس از توافق با فروشنده، باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. روی دکمه پرداخت آنلاین که در پایین همین صفحه قرار دارد کلیک کنید
 2. در صفحه باز شده مبلغ گوشی که میخواهید خریداری کنید،  نام و نام خانوادگی خود، شماره تماس خود را وارد کنید، همچنین در قسمت توضیحات حتما شماره آگهی گوشی که میخواهید خرید کنید را وارد نمایید (شماره آگهی در صفحه آگهی، بالا سمت چپ نوشته شده است.)
 3. پرداخت خود را انجام دهید

 سپس ما با فروشنده تماس میگریم و بقیه مراحل رو به شرح زیر انجام خواهیم داد

 1. از فروشنده میخواهیم گوشی خود را به آدرس پستی خریدار ارسال نماید.
 2. به خریدار اطلاع می دهیم که پس از دریافت بسته پستی به هیچ عنوان حق بازگشایی آن را ندارد تا اینکه کارشناس ما و فروشنده و خریدار به صورت آنلاین تماس تصویری برقرار کنیم و شاهد بازگشایی بسته پستی باشیم و به صورت آنلاین با حضور فروشنده تست کامل گوشی انجام شود.
 3. مراحل تست و نحوه انجام آن توسط کارشناس ما به خریدار گفته می شود
 4. پس از انجام مراحل تست در صورتی که خریدار راضی باشد معامله به اتمام می رسد و مبلغ کارشناسی از مبلغی که خریدار برای خرید گوشی واریز کرده بود، کسر می گردد و ماباقی آن به حساب فروشنده واریز می شود.
 5. در صورتی که گوشی مطابق با جزئیات اگهی نباشد از خریدار درخواست می شود به صورت فوری گوشی را به اداره پست تحویل داده تا به آدرس فروشنده برگشت داده شود. مبلغی که خریدار پرداخت کرده بود منهای هزینه ی کارشناسی می شود و ماباقی آن به حساب ایشان واریز می گردد.
 6. تمامی این مراحل به صورت تماس تصویری همراه با ضبط ویدئویی انجام خواهد شد.

 مزایای خرید امن چیست؟

 • هرگونه احتمال کلاهبرداری از بین می رود هم برای فروشنده و هم برای خریدار
 • شاید خریدار و فروشنده به همدیگر اعتماد نکنند، اما به ما اعتماد می کنند زیرا سایت ما دارای نماد اعتماد و مجوز فعالیت است و پول شما نزد ما امانت میماند تا فرآیند خرید به طور کامل و با رضایت طرفین انجام شود.
 • هر گونه سوء نیتی وجود داشته باشد ما آن را شناسایی کرده و از ایجاد کلاهبرداری جلوگیری می کنیم.
 • تمامی مراحل به صورت تماس تصویری و آنلاین همراه با ضبط مستندات انجام می شود تا در صورت هرگونه مشکل طرفین بتوانند از خود دفاع کنند.

 هزینه ی انجام خرید امن چقدر است؟

 هزینه ی انجام فرآیند خرید امن مبلغ 80 هزار تومان است ، اگر معامله با موفقیت انجام شود این مبلغ از فروشنده کسر می گردد اگر به هر دلیلی معامله انجام نشود این مبلغ از خریدار کسر می گردد. 

 

به اشتراک گذاری این صفحه

اشتراک گذاری در telegram
ارسال از طریق تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
ارسال از طریق واتساپ

اگر هرگونه سوال یا ابهامی دارید، لطفا از طریق واتساپ با شماره ی 09390638626 در ارتباط باشید.

در کنار ما، با اطمینان کامل بخرید و بفروشید